Faq - co i jak możemy dla Ciebie zrobić ?

Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przygotowaniem całego projektu strony od pomysłu do realizacji. Jeśli masz pytania na które tu nie ma odpowiedzi zapraszamy do kontaktu.

 

 • Ile trwa przygotowanie strony internetowej ?

  Stworzenie strony internetowej od przygotowania projektu do "surowego" umieszczenia na serwerze to około 14dni. W zależności od złożoności projektu czas ten może się przedłużyć. Duży wpływ na czas realizacji może mięć również wpływ ilość zmian i poprawek kokretnego projektu. Kolejnym etepem po przeszkoleniu z obsługi strony jest dodawanie treści przez klienta. 
 • Mam już gotową stronę i co dalej ?


 • Jakie są miesięczne koszty utrzymania strony internetowej?

  Nie pobieramy żadnych dodatkowych kosztów po oddaniu projektu, jedynie większe zmiany lub modyfikacje w strukturze strony mogą być dodatkowo płatne wtedy rozliczamy tylko zlecenie.
 • Nie mam hostingu

  Nie prowadzimy usług hostingowych, skupiamy się na tym co robimy najlepiej. Służymy pomocą w dobraniu optymalnego , profesjonalnego, bezpiecznego i nie drogiego dostawcy hostingowego. Po wykupieniu przez klienta hostingu klient rozlicza się bezpośrednio z dostawcą nasza firma nie jest stroną. Tak samo w przypadku zakupu domen.
 • Kupiłem domenę, hosting i co dalej

  Nieodpłatnie konfigurujemy domenę i hosting dla klienta.
 • Skąd pochodzą zdjęcia na mojej stronie ?

  Korzystamy z komercyjnych portali oferujących materiały graficzne ( zdjęcia, grafiki ) , wszystkie materiały posiadają odpowiednie licencje. Nie ma więc obawy że ktoś będzie Państwa "ścigał" za prawa autorskie do materiałów. Najlepszym rowiązaniem jest  bezpośredni zakup materiałów przez klienta.

O firmie

Witamy ! Jesteśmy małą,młodą firmą działającą na rynku technologii informatycznych od kilku lat. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w to co robimy jest gwarancją osiągnięcia przez naszych klientów wytyczonych celów. Stała

Więcej »